Güney Belediye Başkanlığı'nda Devir Teslim Töreni

Değişik Günlerden Başka Resimler

[ Resimler Belediyemizin Sitesinden alınmıştır. ]

 

 

 

Belediye Başkanlığından Tebrik Mesajları

 

 

 

Sulama Alanları için Gölet..

Kasabamızın Kışlar deresi ile İmamın sivrisi denilen araya yapılması düşünülen, Sulama alanlarında kullanılacak GÖLET YAPIMI için, Isparta - Burdur DSİ, Belediye Başkanımız Cemal ALTAY, Sulama Suyu Kooperatifi Başkanı Turkay SAĞLAM ve Üye M.Emin ATMACA ile çok sayıda mühendis ve teknisyenler belirtilen sahada incelemelerde bulundu. Ayrıca Ön Yeterlilik ihalesini kazanan ekibinde Fizibilite raporunun hazırlanabilmesi için bölgeye geldiği ve ilgili alanlarda çalışmalar yaptı.

Haber: Belediye Sitesi

 

 

 

İlimiz Valisinden Ziyaret

İlimiz Valisi Sayın Süleyman TAPSIZ, kasabamıza gelerek Belediyemize ziyarette bulundu.

Haber: Belediye Sitesi

 

 

 

Kılıçdaroğlu'nun Ziyareti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Burdur'da "12 Eylül'de Referanduma Hayır" mitingine katıldı. Mitingin düzenlendiği Cumhuriyet Meydanı'nda 'Başbakan Kemal' sloganlarıyla karşılanan Kılıçdaroğlu, halkın iktidarını kurmak için il il gezdiklerini söyledi. Yazının devamı için buraya tıklayınız. 

Kaynak: http://www.dikkathaber.com

 

Burdur Mitinginden sonra, Denizliye gitmek üzere yola çıkan Kılıçdaroğlu, Güneye gelince ve kasaba halkımızdan yolu kesilince bir kaç dakika mola verdi.

 

 

 

Cumhurbaşkanı Sayın Addullah GÜL Burdur'da

Burdur a, 39 yıl sonra gelen Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül, vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Ulu Cami avlusunda vatandaşa seslenen Cumhurbaşkanı GÜL, Burdur da bulunmaktan mutluluk duyduğunu, 12 Mart Mehmet Akif ERSOY un yazdığı İstiklal Marşımızın kabul yıldönümü ile ilgili Burdur da bulunduğunu dile getirdi. Burdur un önemli tarihi yerlerine gezen Cumhurbaşkanı GÜL, Mehmet Akif ERSOY Üniversitesinde hazırlanan konferansa katıldıktan sonra, vatandaşlarla vedalaşarak Burdur dan ayrıldı. 

Haber: Belediye Sitesi

Atatürk Köşesi ☪

Dernek:

Kameramizdan..

Tavsiyeler


Namaz Vakitleri

Duyuru

Su an duyuru bulunmamaktadir.

 

Hayat PAYLAŞınca Güzel

Sitemize beğendinizmi?